Пятница, 22.11.2019, 06:09
Приветствую Вас Гость

10:59
Ir tāda valsts


Ir tāda valsts. Kur iedzīvotāju dzīves līmenis no kapitālisma proklamēšanas laika samazinājās par 40-60%. Šajā valstī cilvēkus izdzen no dzīvokļiem. Visas tautas īpašumu, tautas saimniecību atdeva privātīpašnieku rokās, kuri bagātinās ar cita cilvēka darbu. Šeit ir noteikti visdažādākie sodi par visu: par nelaicīgu maksu par dzīvokli, par uzsietu kredītsaistību neizpildi utt.

Šajā valstī tiek aktīvi aizsargātas korporāciju tiesības, tas nozīme, ka bankas-krāpnieka un banku pārvaldītas korporācijas tiesības ir aizsargātas, bet kredīta galviniekam tiesību vispār nav.

Par šo laiku notika iedzīvotāju skaita samazināšana no 2666 tūkst. cilvēku 1989. gadā līdz 1900 tūkst. cilvēku 2012. gadā iedzīvotāju izmiršanas no nabadzības un lēta darbaspēka emigrācijas attīstītājās ekspluatatoru valstīs dēļ.

Kādā veidā valsts cīnās ar savu iedzīvotāju ekspluatāciju, ar kapitālistiem un valsts ierēdņiem?

Tā. Buržuāzijas-nacionālistiska saeima aizliedz nabadzīgo darbinieku simboliku - sirpi un āmuru, sarkanu zvaigzni, ar pilnīgu mākslīgas opozīcijas klusēšanu, bet Saskaņas Centra deputāte Mariana Ivanova-Jevseeva balso par šis simbolikas aizliegšanu. Organizē nacionālistiskās bakhanālijas, fašistiskā diktatora Ulmaņa pielūgšanas veidā. 1934. gadā Ulmanis izveidoja buržuāzijas diktatūru Latvijā un ieslodzīja dažu tūkstošu cilvēku Liepājas un Kalnciema koncentrācijas nometnēs, kā arī cietumos. Organizē politiskās represijas vai politisko propagandu pret tiem cilvēkiem, kas nolēma cīnīties par savām ekonomiskām un politiskām tiesībām. Tajā skaitā ir Latvijas nepilsoņi, kuriem 1991. gadā buržuāzijas valsts atņēma dabīgas cilvēka un pilsoņa tiesības.

Galvenie augstāko ierēdņu spriedelējumi pret šo valsts un kapitālistu apspiestiem grozās apkārt "neatkarības" un "nacionālās pašapziņas". Neskatoties uz to, ka neatkarība jau sen ir atdota lielākajām haizivīm no Eiropas Savienības. Valsts kredītu politika ir atkarīga starptautiskā kapitālisma haizivīm no Starptautiskā Valūtas fonda. Šī valsts armija palīdz ASV un ES okupēt trešo valstu teritorijas, piemēram, Irākā un Afganistānā. Šī valsts reālās neatkarības neeksistē. Visu pilnībā kontrolē bankas un pasaules lielās korporācijas.

Gaudošana par šī valsts 50-gadīgo padomju "okupāciju" un "neatkarību" ir vērsta tikai uz to, lai politiski un ekonomiski nomākt darba ļaudis, izšķirt tos pēc nacionālās piederības. Uz tāda politiskā kapitāla arī veidojās visa politika un ekonomika - šajā valstī, Latvijā.

                                                                                                     Andrejs Kudrjašovs

Категория: Latviešu vālodas raksti | Просмотров: 1698 | Добавил: Каршин | Теги: Latvija, Sociālajs bloks, Ir tāda valsts, kapitālisms | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]