Пятница, 22.11.2019, 05:12
Приветствую Вас Гость

22:24
Kreisas Platformas Nepārstāvēto parlamenta deputātu kandidāta programma


Latvijas nepilsonība:

Mēs pieprasām nekavējoties piešķirt Latvijas pilsonību visiem nepilsoņiem, kuriem 1991. gadā tika atņemta bijušas Latvijas PSR pilsonība, kā arī noņemt visus politiskus norobežojumus pilsoņiem, kuriem pēc 1991. gada bija atņemtas pilsonības tiesības. Tādas izmaiņas varēs paātrināt pilnas politiskās līdztiesības un demokrātijas atjaunošanu Latvijā.

Nacionālais jautājums:

Mēs esam internacionālisti: mums nav svarīgi pie kādas nacionalitātes pieder cilvēks. Mūsu attiecība pret visiem nacionālistiem ir negatīva, tā kā tieši viņi sašķeļ sabiedrību pēc nacionālās atbilstības un izsakās pret tautu solidaritāti.

Pret fašismu:

Mēs nepieņemam nacistu noziedznieku glorifikāciju un nosodām Waffen SS leģionāru gājienus 16. martā. Katru gadu 16. martā Salaspils memoriālā Sociālais Bloks uzliek puķes piemiņai par nacistu genocīdu upuriem. Bet 9. maijs ir cildenā visas padomju tautas, visu nacionalitāšu Uzvaras diena pret nacismu un fašismu. 

Pret kapitālismu:

Mēs uzskatam, ka privileģētu, mantīgo sabiedrības klašu – buržuāzijas, zemes īpašnieku, lielu valsts ierēdņu – intereses mūsu valstī bez tā ir jau ļoti labi aizsargātas. Tāpēc mēs netaisāmies akompanēt „elites” klasēm un to aizsargātiem partijām. Mums ir pretējs mērķis: mūsu prioritātes- labklājība un cienīga dzīve ne priekš minoritātei, bet priekš lielākas daļas mūsu valsts iedzīvotājiem. Tāpēc mēs, atšķirībā no visiem buržuāzijas politiķiem un partijām, kuri ir gatavi par valsts budžetu glābt bankas, lielas privātu korporācijas un uzņēmumus, uzskatam, ka vajag aizsargāt strādniekus, trūcīgus, pensionārus, skolniekus, studentus, bezdarbniekus.

Pret militārismu:

Mēs stājamies par Latvijas iziešanu no NATO bloka un visu Latvijas karaspēka izvešanu no aizrobežas kara operācijām. Naudu, kas tiek izmantota kara mērķiem, vajag pārvēst uz tautas sociālām vajadzībām.

Mēs – kreisie (Sociālais bloks):

Kā lielāka daļa kreiso mēs stājamies par pilnu medicīnas un izglītības finansēšanu no valsts budžeta, par vērtīgām pensijām un mātes pabalstiem, par cienīgu attiecību pret strādnieku klasu ar visu ar likumu garantētu privilēģiju un garantiju novērošanu. Atšķirībā no populistiem mēs necenšamies būt „labiem pret visiem” un pavisam neslēpām, ka mūs pavisam neinteresē privileģētu sabiedrības slāņu „problēmas” – zemes īpašnieku, lielas buržuāzijas un citas „elites”. Tāpat, kā arī kungu, kuri pārstāv augšminētas sabiedrības kategorijas, nekad neinteresēja parastas Latvijas tautas problēmas.

Kreisas Platformas kandidāti:

Ernests Zāriņš, Sociāla Bloka koordinators

Andrejs Kudrjašovs, Sociāla Bloka koordinators

Oļegs Ciganovs, Sociāla Bloka aktīvists

Aleksejs Marčena, antifašists un Sociāla Bloka piekritējs 

 

Категория: Latviešu vālodas raksti | Просмотров: 1354 | Добавил: Каршин | Теги: Mēs – kreisie (Sociālais bloks), Latvijas nepilsonība, Kreisas Platformas kandidāti | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]